Profil společnosti

Společnost REMIN spol. s r. o. byla založena v roce 1990 a od počátku své existence se zabývá inženýrskou činností ve výstavbě. K této základní a nosné činnosti postupně přibývaly další aktivity jako je realitní činnost, činnost expertů v oblasti tržního oceňování majetku, zpracování znaleckých posudků o cenách nemovitostí, právní poradenství a podpora, zajišťování výběrových řízení, koordinace BOZP, environmentální hodnocení staveb, atd.

V současné době nabízí společnost REMIN spol. s r. o. širokou škálu činností pro kompletní přípravu a realizaci projektů. Našim klientům poskytujeme služby v oblasti přípravy staveb, projektového řízení, technického dozoru investora, cenového řízení, klientských změn, atd..

Máme k dispozici konsolidovaný tým pracovníků a externistů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jejichž kvalita a odborná zdatnost byla ověřena v řadě realizací, a to jak s tuzemskými, tak i zahraničními klienty.

Postavení firmy na trhu v oboru stavebnictví bylo vybudováno mnohaletou týmovou prací a na aktivním přístupu k řešení jednotlivých obchodních případů. Spokojenost zákazníka je naším posláním a hlavním cílem u každé zakázky.

Od roku 2002 je společnost REMIN spol. s r. o. držitelem certifikátu jakosti ISO 9001.

Základním cílem naší činnosti je úplná spokojenost zákazníka. Dosažení tohoto cíle znamená dlouholetou spolupráci s jednotlivými investory a partnerský vztah s většinou společností na trhu.